Termo rukuma plēves

Mēs piedāvājam dažādu platumu, garumu un biezumu VeriSafe termo rukuma plēves (Shrink wrap films). Plēves pieejamas 6-16 metru platas. Ruļļu garums līdz 50 metriem. Šie plēves izmēri un tehnoloģija dod iespēju iepakot praktiski jebkura izmēra priekšmetus.

 

Katram plēves biezumam ir savs pielietojums:

- Plānākās no tām 100-150mic - paredzētas standarta palešu, un citu īslaicīgi iepakojamu produktu iepakošanai

- 190-200mic -  laivu, tvertņu un citu negabarīta/lielgabarīta objektu iepakošanai, lai tos transportētu atvērtā transportā

vai drošizglabātu ārpus telpām,   

- 250 - 320mic -  sastatņu apvikšanai(īpaši izmēri) un citiem darbiem, kur nepieciešama ilglaicīga (12 mēneši un vairāk) aizsardzība

pret putekļiem, nokrišņiem, tiešiem saules stariem vai citu faktoru nelabvēlīgas ietekmes. Mūsu piedāvātās plēves ir pārbaudītas un sertificētas lieliem vēja ātrumiem (lidz 10bft).  

Tā pat piedāvājam uguns drošas plēves kuras izmanto īpašos gadījumos. Piedāvājam tehnoloģiju bezuguns plēves nostiepšanai un šuvju salīmēšanai.  

 

Plēves ir ultra violetostaru (UV) noturīgas (minimums 15 mēneši Dienvid Francijas apstākļos vai saules slodze 130 kly/gadā. Tai pievienotas īpašas piedevas, kuras ļauj iepakojumam/plevei saglabāt elastību pat lielā salā.