Termo rukuma plēves

Mēs piedāvājam dažādu platumu, garumu un biezumu VeriSafe termorukuma plēves (Shrink wrap films). Plēves pieejamas 6-16 metru platas. Ruļļu garums līdz 50 metriem. Šie plēves izmēri un tehnoloģija dod iespēju iepakot praktiski jebkura izmēra priekšmetus.

Katram plēves biezumam ir savs pielietojums:

- Plānākās no tām 100-150mic - paredzētas standarta palešu, un citu īslaicīgi iepakojamu produktu iepakošanai

- 190-200mic -  laivu, tvertņu un citu negabarīta/lielgabarīta objektu iepakošanai, lai tos transportētu atvērtā transportā

vai drošizglabātu ārpus telpām,   

- 250 - 320mic -  moduļu ēku, sastatņu apvikšanai (īpaši izmēri) un citiem darbiem, kur nepieciešama ilglaicīga (12 mēneši un vairāk) aizsardzība

pret putekļiem, nokrišņiem, tiešiem saules stariem vai citu faktoru nelabvēlīgas ietekmes. Mūsu piedāvātās plēves ir pārbaudītas un sertificētas lieliem vēja ātrumiem (lidz 10bft).  

Tā pat piedāvājam liesmu neizplatošas termorukuma plēves, kas sertificētas saskaņā ar EN 13501-1 - B, S1, D0, kuras izmanto īpašos gadījumos.

Plēves ir ultra violetostaru (UV) noturīgas (minimums 15 mēneši Dienvid Francijas apstākļos vai saules slodze 130 kly/gadā. Tai pievienoti plastifikātori, kuri ļauj iepakojumam/plevei saglabāt elastību pat lielā salā.